BOOST Regeneration

Po zakończonym treningu skorzystaj z naszej strefy regeneracji.

REGENERACJA PO TRENINGU

TWÓJ KLUCZ DO SUKCESU

DOSTĘPNE ZABIEGI ​

NormaTec PULSE to urządzenie służące do dynamicznej kompresoterapii wykorzystujące opatentowaną metodę masażu NormaTec Pulse Massage, Która wspiera powrót do pełni sił i rehabilitację sportowców i pacjentów. Systemy składają się z układu sterowania i nakładek na nogi, ramiona lub biodra. Nakładki przy pomocy sprężonego powietrza masują kończyny, mobilizują płyny i przyśpieszają regeneracje.

Compex Mini ułatwia rozluźnienie, obniża uczucie sztywności i bolesność mięśni wywołane aktywnością fizyczną.Umożliwia poprawę regeneracji mięśni po ciężkich treningach tak abyś zawsze był gotowy na jeszcze większe wyzwania. Stymuluje mięśnie do rozluźnienia nadmiernego napięcia i ułatwia relaks po ciężkim dniu pełnym aktywności fizycznej lub siedzenia przy biurku.

Wymienne końcówki naszych masażerów mają różne kształty, rozmiary i twardość. Pozwalają na indywidualne dopasowanie rodzaju masażu do mięśni, nad którymi chcemy akurat pracować.

Intensywny masaż sportowy całego ciała lub kończyn pozwoli Ci odzyskać siły i szybciej wrócić do kolejnego treningu.

Terapia manualna to leczenie fizyczne stosowane głównie przez fizjoterapeutów w leczeniu bólu mięśniowo-szkieletowego i niepełnosprawności; obejmuje głównie ugniatanie i manipulację mięśniami, mobilizację stawów i manipulację stawami.

Zimno działa na układ hormonalny oraz immunologiczny. Aktywniej krążą substancje przeciwzapalne. Zmniejsza się napięcie mięśni. Krioterapia, może zmniejszyć bolesność mięśniową wywołaną intensywnym treningiem nawet o 15%.

Call Now Button