Poznaj nas

Poszukując kompleksowych rozwiązań w zakresie analizy, wsparcia i wzmocnienia wydolności fizycznej powstało BOOST CLINIC. Z pomysłu grupy znajomych, specjalistów z różnych dziedzin i pasjonatów sportów, którzy połączyli swoje siły i stworzyli jedne w Polsce miejsce z treningiem tlenowym kontrastowym. Miejsce, które jest połączeniem specjalistycznej wiedzy i sportowego ducha. BOOST CLINIC powstało z myślą o stworzeniu przestrzeni, która zapewni holistyczną odpowiedź, dla każdego kto poszukuje wysokiej jakości sprzętu, szerokiego wachlarza świadczeń, indywidualnej oceny wydolności i śledzenia wyników, a także konsultacji z wykwalifikowanym personelem medycznym. Jesteśmy przekonani, że będzie to również dla Was wyjątkowe miejsce.

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy tutaj dla Was!

Lek. Med. Bernadette Lenartowicz

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2010 roku, następnie zakończyłam staż podyplomowy. W Wielkiej Brytanii uzyskałam prawo do wykonywanie zawodu lekarza i zostałam młodszym asystentem klinicznym. Po kilku latach wróciłam do Polski i pracowałam w Szpitalu Czerniakowskim na oddziale chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, którą zajmuję się do dziś. Realizuję swoją pasję do medycyny także poprzez pracę naukową - opublikowałam i współtworzyłam artykuły na temat cukrzycy i zakażeń szpitalnych. Opieka nad pacjentami to moja pasja. Na bieżąco śledzę najnowsze terapie i rozwiązania, moim celem jest zapewnienie holistycznego i skutecznego parasola terapeutycznego.

mgr Beata Rolak

Nazywam się Beata Rolak i jestem magistrem psychologii ze specjalnością psychologia sportu, a także dyplomowanym psychologiem sportu. Stale poszerzam wiedzę i rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i kursach. W pracy psychologa sportu kieruję się psychologią sportu pozytywnego, nastawieniem na rozwój oraz podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach. Współpraca ze mną opiera się na regularnych spotkaniach i samodzielnej pracy zawodnika pomiędzy spotkaniami. Razem pracujemy nad zwiększeniem samokontroli i opanowaniem stresu, wyznaczaniem celów, udoskonaleniem zdolności koncentracji i uwagi, budowaniem pewności siebie, a także wzmacnianiem motywacji, zarządzaniem emocjami oraz skuteczną komunikacją. Wykorzystując techniki treningu mentalnego buduję u zawodnika umiejętności psychologiczne prowadzące do osiągnięcia stanu optymalnej gotowości umysłu. Wszystko po to, by pomóc mu wejść na wyższy poziom wykonania i poprawić jakość funkcjonowania w sporcie i w życiu.

dr Patrycjusz Matwiejczuk

Nazywam się Patrycjusz Matwiejczuk. Jestem psychologiem ze specjalnością psychologii klinicznej i zdrowia oraz trenerem rozwoju osobistego. Uzyskałem stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu i jestem autorem licznych publikacji naukowych. Zajmuję się dwoma obszarami: poradnictwem psychologicznym oraz psychologią sportu i psychodietetyką — współpracuję zarówno z zawodowymi sportowcami, jak i osobami uprawiającymi sport amatorsko. Jestem także adiunktem Instytutu Psychologii i Pedagogiki WSM w Warszawie, gdzie realizuję projekty praktyczne i teoretyczne. Mój sposób na pracę z ludźmi polega przede wszystkim na słuchaniu, zadawaniu odpowiednich pytań, pobudzaniu do refleksji, budowaniu motywacji, kształtowaniu nawyków stawianiu wyzwań oraz celów. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia bądź efekty procesu treningowego, zapraszam do współpracy.

Zuzanna Szulc

Technik masażysta. Od zawsze ciekawiła mnie ludzka anatomia - narzędzia i układ ciała człowieka, powiązany ściśle z jego fizjologią oraz histologią. Swoje doświadczenie zdobywałam w placówkach państwowych i prywatnych, a także uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach. Specjalizuję się w masażu sportowym, który wpływa na ciężko pracujące mięśnie sportowca, poprzez swoją intensywność oraz większą siłę nacisku w porównaniu z masażem klasycznym. Moim zadaniem jest przywrócenie sprawności, poprawy krążenia oraz dotlenienia mięśni, poprzez indywidualny dobór metody masażu na potrzeby zawodnika. Podczas moich zabiegów używam wyłącznie naturalnych kosmetyków, bez sztucznych zapachów, aby pacjent poczuł się odprężony i zrelaksowany.

mgr Piotr Zasada

Jestem magistrem fizjoterapii z dyplomem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Certyfikowanym Instruktorem Sporttape Academy, prowadzącym kursy dla fizjoterapeutów. Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów po urazach sportowych, po operacjach ortopedycznych, w dysfunkcjach stawów i w bólach kręgosłupa. Doświadczenie zdobywałem w placówkach państwowych, jak i prywatnych, m.in. szpitalu Medicover w Poradni Bólu Pleców i Układu Ruchu czy w Polskim Związku Polskiej Lekkoatletyki oraz współpracując ze sportowcami. Ukończyłem liczne kursy w zakresie Chiropraktyki, Funkcjonalnej Terapii Manualnej wg. Mulligana I i II, Oceny Funkcjonowania FMS, Fizjoterapii sportowej oraz terapii tkanek miękkich. Pasja i doświadczenie zaowocowały w 2015 roku powstaniem Physioroll® - polskiej marki produkującej najwyższej jakości akcesoria treningowe i regeneracyjne. Zapewnienie profesjonalnej opieki i wsparcia pacjentom w celu usprawnia mechanizmów funkcjonowania ciała, pomagając utrzymać je w dobrej kondycji i wspierając w codziennych treningach, chroniąc przed urazami, to cel przyświecający mi od początku mojej drogi zawodowej

Call Now Button